Auto līzings uzņēmumiem no Sixt Leasing

BMW 520i auto līzings

BMW 520i

Akcija! BMW 520i pilna servisa auto noma no Sixt Leasing

Vai var būt vēl ērtāk? Jā, izvēloties BMW pilna servisa auto līzingā no Sixt Leasing!
Ja meklējat biznesa klases automašīnu, kas apvieno dinamiku un eleganci, BMW 520 automašīna būs pareizā izvēle! Šobrīd par īpaši izdevīgu cenu.

Piesakieties Sixt Leasing mājas lapā vai pie BMW oficiālā pārstāvja Inchcape Motors Latvia SIA BMW salonā un saņemiet jaunu auto ilgtermiņa nomā (parasti 3-5 gadi). Apdrošināšana (OCTA un KASKO), tehniskās apskates izmaksas, transporta līdzekļu ekspluatācijas nodoklis ir iekļauts mēneša maksājumā. Un tas nav viss! Mēneša maksājums būs nemainīgs visu nomas periodu.

Kāpēc izvēlēties jauno BMW 5. sērijas auto?

Jaunā BMW 5. sērija 520i – izcils biznesa klases auto. Modernās tehnoloģijas un jauda ļauj baudīt braukšanas prieku. Salīdzinot ar iepriekšējiem modeļiem BMW 5. sērijas jaunais modelis sver par 100 kg mazāk, kas iespējams pateicoties alumīnija un vieglmetāla sakausējumiem, ļaujot baudīt dinamiskas braukšanas īpašības.

Labākais palīgs ceļā - braukšanas palīgsistēma Plus, kam droši var uzticēt svarīgus, bet vienmuļus uzdevumus. Sastrēgumu, garu ceļojumu vai pat lēnas satiksmes gadījumos sistēma iespējos automātisko braukšanu. Papildus braukšanas vadībai var izvēlēties 3 režīmus- COMFORT, ECO PRO vai SPORT režīmu, kas nodrošinās dinamiskāku braukšanu. Jaunā interaktīvā ADAPTIVE režīma funkcija nepārtraukti pielāgo dinamisko amortizatoru vadību, stūrēšanu un Steptronic pārnesumkārbu atbilstoši jūsu braukšanas situācijai.

Pirmo reizi iekļautā inteliģentā Start-Stop vadības funkcija izslēgs dzinēju tad, kad paredzēts stāvēt noteiktu laiku.

Jūsu izvēlei piejamas M Sporta pakotne Black Sapphire metāla krāsā un Komforta pakotne ar salona apgaismojumu AMBIENT LIGHT, tālo gaismu asistents, kas nodrošinās perfektu vadāmību diennakts tumšajā laikā un M spoileri aizmugurē.

Saņemiet BMW 5. sērijas auto ilgtermiņa auto nomā jeb pilna servisa auto līzingā no Sixt Leasing un izbaudiet priekšrocības, ko tas sniedz!

Kas ir pilna servisa autolīzings jeb ilgtermiņa auto noma?

Pilna servisa auto līzinga jeb ilgtermiņa auto nomas ietvaros papildu auto finansējumam mēneša maksājumā iekļauti arī ar auto lietošanu saistītie pakalpojumi – apdrošināšana (OCTA, KASKO), valstī noteiktie nodokļi un nodevas, klientu apkalpošana 24/7.

Atbilstoši uzņēmuma vajadzībām, mēneša maksājumā varam ietver arī tādus pakalpojumus kā apkopes, remontus, riepas un riepu servisu, degvielas kartes, GPS navigāciju un citus.

Mēneša maksa ir fiksēta visā līguma darbības laikā (parasti 3-5 gadi), kas ļauj plānot uzņēmuma naudas plūsmu - visi auto uzturēšanas izdevumi iekļauti nomas maksā, par ko uzņēmums saņem vienu rēķinu mēnesī par visiem pakalpojumiem.

Auto netiek iekļauts uzņēmuma bilancē, jo automobilis tiek nevis pirkts, bet nomāts. Operatīvā līzinga termiņa beigās klientam ir arī iespēja automašīnu izpirkt (norādīt pircēju) par atlikušo vērtību, kas ir zināma jau slēdzot līgumu, vai atdot līzinga devējam un izvēlēties jaunu automašīnu.

Piesakieties un saņemiet detalizētu piedāvājumu 2 darba dienu laikā!
585.76 €
Tehniskie parametri
Jauda un patēriņš
Jauda kW135
Jauda ZS184
Degvielas veidsBenzīns
Vidējais degvielas patēriņš5.4 – 5.9 l/100 km kombinētajā ciklā
Energoefektivitātes klaseA+, A, B, C, E
CO2 izmeši124 – 134
Tehniskā specifikācija
Durvju skaits4-durvju
Vietu skaits5
ĀtrumkārbaAutomāts
PiedziņaaizmugurējāMēneša maksājumā ietverts:

 • Auto finansējums

  Automašīnas ilgtermiņa noma jeb operatīvais līzings ar fiksētu procentu likmi.

 • Auto piegāde

  Izvēlētās automašīnas aprīkošana atbilstoši uzņēmuma vajadzībām un nodošana klientam izdevīgā vietā un laikā.

 • Nodokļi un tehniskās apskates

  Transporta līdzekļu ekspluatācijas nodoklis un tehniskās apskates visam periodam.

 • Apdrošināšana

  Īpašnieka civiltiesiskās atbildības (OCTA) un bojājumu un zādzības riska (KASKO) apdrošināšana, apdrošināšanas gadījumu administrēšana.

 • Klientu apkalpošana

  Ar auto lietošanu saistīto pakalpojumu organizēšana, termiņu un kvalitātes kontrole. Klientu atbalsts 24/7.

 • Auto atdošana

  Automašīnas sagatavošana nodošanai dīlerim ilgtermiņa nomas termiņa beigās.

Izvēles pakalpojumi:

 • Apkopes

  Regulārās apkopes, to organizēšana un kvalitāteskontrole atrunātā nobraukuma ietvaros.

 • Remontdarbi

  Normāla nolietojuma remontdarbi, rezerves daļu nomaiņa, pārbaudes, mērījumu un regulēšanas darbi, kā arī garantijas remontdarbi.

 • Riepas

  Riepu iegāde nolietoto riepu vietā atrunātā nobraukuma ietvaros.

 • Riepu serviss

  Sezonas riepu maiņa, montāža un balansēšana, riepu uzglabāšana ārpus sezonas.

 • 24h palīdzība uz ceļa

  Tehniskās palīdzības un automašīnas evakuācijas pakalpojumi visā Baltijā, papildus - arī citās valstīs 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.

 • Stāvvietu administrēšana

  Maksas autostāvvietu pakalpojumu administrēšana, tai skaitā EuroPark, Mobilly u.c.

 • Degvielas kartes

  Circle K (Statoil), Neste un Virši-A maksājumu kartes degvielas, auto preču, auto mazgāšanas un citu pakalpojumu iegādei ar atlaidi.

 • GPS monitorings

  GPS auto uzraudzības sistēma, kas ļauj kontrolēt katras automašīnas atrašanās vietu, maršrutus reālajā laikā, nobraukumu un apstāšanās punktus, kā arī saņemt nepieciešamās atskaites.

 • Rezerves auto

  Līdzvērtīgas klases rezerves automašīna laikam, kad ilgtermiņa nomas automašīnai tiek veiktas apkopes vai remontdarbi.

 • Individuālā apkalpošana

  Personīgais Sixt Leasing asistents, kurš risina visus jautājumus, kā arī nogādā automašīnu uz tehnisko apskati, servisu, riepu maiņu vai apdrošināšanas sabiedrību.

 • Klienta autoparka vadība

  Sadarbības partneru tīkla nodrošināšana Baltijā, saņemto pakalpojumu kvalitātes kontrole, datu uzskaite un citi pakalpojumi pēc vienošanās.

 • Starptautiskie pakalpojumi

  Mobilitāte bez robežām! Pilna servisa auto līzings un autoparka vadība Baltijā un visā Eiropā.

Kāpēc izvēlēties auto pilna servisa līzingu no Sixt Leasing?

Izdevīgi. Fiksēts mēneša maksājums visā nomas periodā. Viens piegādātājs un viens rēķins mēnesī par visiem pakalpojumiem.

Ērti. Visus ar auto saistītos jautājumus risina Sixt Leasing. Klientam jāzina tikai viens tālrunis jebkurai situācijai.

Droši. Profesionāls atbalsts 24/7, palīdzība uz ceļa un personīgais Sixt Leasing asistents.

Piedāvājums spēkā tikai uzņēmumiem (juridiskām personām).
Nomas priekšmets – jauna automašīna BMW 5. sērija 520i. Pirmais nomas maksājums un līguma noformēšanas maksa 4340,33 eiro bez PVN (5251,79 eiro ar PVN), atlikušie 48 nomas maksājumi - 585,76 eiro mēnesī bez PVN (708,77 eiro mēnesī ar PVN), kopējais nomas maksājums periodā 32456,81 eiro bez PVN (39272,74 eiro ar PVN). Nomas termiņš 48 mēneši ar atļauto nobraukumu 80 000 km. Maksa par atļautā nobraukuma pārsniegšanu – 0.30 eiro/km bez PVN (0,36 eiro/km ar PVN). Nomas maksā visam periodam iekļauts fiksēts automašīnas ilgtermiņa nomas maksājums, tehniskās apskates, transporta līdzekļu ekspluatācijas nodoklis, īpašnieka civiltiesiskās atbildības apdrošināšana (OCTA), zādzības un bojājumu riska (KASKO) apdrošināšana ar pašrisku 210 EUR bojājumiem, 10% bojāejai un zādzībai (automašīnas vērtība - 50600 eiro ar PVN). Automašīnas atlikusī vērtība nomas termiņa beigās 17145,46 eiro bez PVN (20746,01 eiro ar PVN). Automašīnas degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 134 CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 5,7 l/100 km. Nomājiet atbildīgi, izvērtējot savu saistību apmaksas iespējas. Akcija spēkā līdz 31.12.2018 vai kamēr auto ir pieejams. Piedāvājums ir sagatavots, paturot tiesības izvērtēt uzņēmuma finanšu rādītājus.
Jautājumi par auto līzingu vai autoparku vadību?
Zvaniet un uzziniet vairāk!
Pierakstīties jaunumiemSixt jaunumu saņemšana