Auto līzings uzņēmumiem no Sixt Leasing

Toyota Auris

Toyota Auris

Akcija! Toyota Auris pilna servisa auto līzings no Sixt Leasing

Uzņēmumam nepieciešams jauns auto vai vēlaties nomainīt esošos automobiļus? Sixt Leasing piedāvā pilna servisa auto līzingu par izdevīgu cenu!

Vai zinājāt, ka Toyota ir Baltijas valstīs pārdotākais automobiļu zīmols —katra astotā jaunā reģistrētā automašīna Baltijas valstīs ir tieši Toyota.

Šobrīd klientiem, kuri izvēlas ērtību, pieejams jaunais, 2018. gada modelis – Toyota Auris 1.6 Valvematic 97 kW Active.

Kāpēc izvēlēties jauno Toyota Auris

Salīdzinājumā ar iepriekšējiem modeļiem jaunais Auris sevi prezentē kā garāku, zemāku un vieglāku. Arī jauna Auris aizmugurējā daļa platāka ― ar izliektām virsmām, dinamismu tēlam pieškir jauna dizaina aizmugures lukturi.

Avangards un stils- šīs divas lietas apvieno jauno Toyota interjeru. Jaudīgi dzinēji un sportiska vadāmība, un vēl nebijuši uzlabojumi, ar arī augstākā līmeņa aprīkojumiem un komplektācijām pamatojoties uz gadu gaitā izstrādātām kvalitātes vērtībām un uzticamību.

No latīņu valodas - Auris “jaunā seja” ir novatoriska dizaina priekšējā radiatora reste,  radīta pēc Toyota dizaina koncepcijas Under Priority, un priekšējie lukturi ar asu kontūru, LED dienasgaismas, piešķir nedaudz agresīvāku izskatu un ir veidoti saskaņā ar Toyota Keen Look stilistiku.

Active aprīkojumā iekļauts: Sadursmes novēršanas sistēma (PCS), brīdinājums par izbraukšanu no joslas (LDA), automātisko tālo gaismu funkcija (AHB), ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma, bremžu pretbloķēšanās sistēma (ABS) ar elektronisko bremzēšanas spēka sadali (EBD) un bremzēšanas palīgsistēmu (BA). automobiļa stabilitātes kontrole (VSC), virsbūves konstrukcija ar augstas stiepes tērauda elementiem, sānu trieciena aizsargstieņi, priekšējo sēdekļu drošības jostu nospriegojuma ierobežotāji un priekšspriegotāji, priekšējie sēdekļi ar aizsardzību pret kakla skriemeļu traumām (WIL), ISOFIX sēdekļu stiprinājumi.

Kas ir pilna servisa autolīzings?

Pilna servisa auto līzinga jeb ilgtermiņa auto nomas ietvaros papildu auto finansējumam mēneša maksājumā iekļauti arī ar auto lietošanu saistītie pakalpojumi – apdrošināšana (OCTA, KASKO)valstī noteiktie nodokļi un nodevas, klientu apkalpošana 24/7.

Atbilstoši uzņēmuma vajadzībām, mēneša maksājumā varam ietver arī tādus pakalpojumus kā apkopes, remontus, riepas un riepu servisu, degvielas kartes, GPS monitoringu un citus.

Mēneša maksa ir fiksēta visā līguma darbības laikā (parasti 3-5 gadi), kas ļauj plānot uzņēmuma naudas plūsmu - visi auto uzturēšanas izdevumi iekļauti nomas maksā, par ko uzņēmums saņem vienu rēķinu mēnesī par visiem pakalpojumiem.

Auto netiek iekļauts uzņēmuma bilancē, jo automobilis tiek nevis pirkts, bet nomāts. Operatīvā līzinga termiņa beigās klientam ir arī iespēja norādīt pircēju automašīnas iegādei par tās atlikušo vērtību, kas ir zināma jau slēdzot līgumu, vai atdot līzinga devējam un izvēlēties jaunu automašīnu.

Piesakieties un saņemiet detalizētu piedāvājumu 2 darba dienu laikā!
212.73 €Mēneša maksājumā ietverts:

 • Auto finansējums

  Automašīnas ilgtermiņa noma jeb operatīvais līzings ar fiksētu procentu likmi.

 • Auto piegāde

  Izvēlētās automašīnas aprīkošana atbilstoši uzņēmuma vajadzībām un nodošana klientam izdevīgā vietā un laikā.

 • Nodokļi un tehniskās apskates

  Transporta līdzekļu ekspluatācijas nodoklis un tehniskās apskates visam periodam.

 • Apdrošināšana

  Īpašnieka civiltiesiskās atbildības (OCTA) un bojājumu un zādzības riska (KASKO) apdrošināšana, apdrošināšanas gadījumu administrēšana.

 • Klientu apkalpošana

  Ar auto lietošanu saistīto pakalpojumu organizēšana, termiņu un kvalitātes kontrole. Klientu atbalsts 24/7.

 • Auto atdošana

  Automašīnas sagatavošana nodošanai dīlerim ilgtermiņa nomas termiņa beigās.

Izvēles pakalpojumi:

 • Apkopes

  Regulārās apkopes, to organizēšana un kvalitāteskontrole atrunātā nobraukuma ietvaros.

 • Remontdarbi

  Normāla nolietojuma remontdarbi, rezerves daļu nomaiņa, pārbaudes, mērījumu un regulēšanas darbi, kā arī garantijas remontdarbi.

 • Riepas

  Riepu iegāde nolietoto riepu vietā atrunātā nobraukuma ietvaros.

 • Riepu serviss

  Sezonas riepu maiņa, montāža un balansēšana, riepu uzglabāšana ārpus sezonas.

 • 24h palīdzība uz ceļa

  Tehniskās palīdzības un automašīnas evakuācijas pakalpojumi visā Baltijā, papildus - arī citās valstīs 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.

 • Stāvvietu administrēšana

  Maksas autostāvvietu pakalpojumu administrēšana, tai skaitā EuroPark, Mobilly u.c.

 • Degvielas kartes

  Circle K (Statoil), Neste un Virši-A maksājumu kartes degvielas, auto preču, auto mazgāšanas un citu pakalpojumu iegādei ar atlaidi.

 • GPS monitorings

  GPS auto uzraudzības sistēma, kas ļauj kontrolēt katras automašīnas atrašanās vietu, maršrutus reālajā laikā, nobraukumu un apstāšanās punktus, kā arī saņemt nepieciešamās atskaites.

 • Rezerves auto

  Līdzvērtīgas klases rezerves automašīna laikam, kad ilgtermiņa nomas automašīnai tiek veiktas apkopes vai remontdarbi.

 • Individuālā apkalpošana

  Personīgais Sixt Leasing asistents, kurš risina visus jautājumus, kā arī nogādā automašīnu uz tehnisko apskati, servisu, riepu maiņu vai apdrošināšanas sabiedrību.

 • Klienta autoparka vadība

  Sadarbības partneru tīkla nodrošināšana Baltijā, saņemto pakalpojumu kvalitātes kontrole, datu uzskaite un citi pakalpojumi pēc vienošanās.

 • Starptautiskie pakalpojumi

  Mobilitāte bez robežām! Pilna servisa auto līzings un autoparka vadība Baltijā un visā Eiropā.

Kāpēc izvēlēties auto pilna servisa līzingu no Sixt Leasing?

Izdevīgi. Fiksēts mēneša maksājums visā nomas periodā. Viens piegādātājs un viens rēķins mēnesī par visiem pakalpojumiem.

Ērti. Visus ar auto saistītos jautājumus risina Sixt Leasing. Klientam jāzina tikai viens tālrunis jebkurai situācijai.

Droši. Profesionāls atbalsts 24/7, palīdzība uz ceļa un personīgais Sixt Leasing asistents.

Piedāvājums spēkā tikai uzņēmumiem (juridiskām personām).
Nomas priekšmets – jauna automašīna Toyota Auris 1.6 Valvematic MT 97 kW Active. Pirmais nomas maksājums un līguma noformēšanas maksa 1416.57 eiro bez PVN (1714.05 eiro ar PVN), atlikušie 48 nomas maksājumi – 212.73 eiro mēnesī bez PVN (257.40 eiro mēnesī ar PVN), kopējais nomas maksājums periodā 11627.61 eiro bez PVN (14069.41 eiro ar PVN). Nomas termiņš 48 mēneši ar atļauto nobraukumu 80 000 km. Maksa par atļautā nobraukuma pārsniegšanu – 0.18 eiro/km bez PVN (0.22 eiro/km ar PVN). Nomas maksā visam periodam iekļauts fiksēts automašīnas ilgtermiņa nomas maksājums, tehniskās apskates, transporta līdzekļu ekspluatācijas nodoklis, īpašnieka civiltiesiskās atbildības apdrošināšana (OCTA), zādzības un bojājumu riska (KASKO) apdrošināšana ar pašrisku 210 EUR bojājumiem, 10% bojāejai un zādzībai (automašīnas vērtība - 16107 eiro ar PVN). Automašīnas atlikusī vērtība nomas termiņa beigās 5723.98 eiro bez PVN (6926.01 eiro ar PVN). Automašīnas degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 142 CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 6.2 l/100 km. Nomājiet atbildīgi, izvērtējot savu saistību apmaksas iespējas. Akcija spēkā līdz 31.12.2018 vai kamēr auto ir pieejams. Piedāvājums ir sagatavots, paturot tiesības izvērtēt uzņēmuma finanšu rādītājus.
Jautājumi par auto līzingu vai autoparku vadību?
Zvaniet un uzziniet vairāk!
Pierakstīties jaunumiemSixt jaunumu saņemšana