Kāpēc nomāt, nevis pirkt?

Pilna servisa auto līzings – tā ir gudra alternatīva auto pirkšanai

Jūsu uzņēmumam nepieciešams auto un šobrīd apsverat - pirkt, izvēlēties finanšu līzingu vai arī auto ilgtermiņa nomu? 
Izdevīga cena, serviss, drošība un diennakts palīdzība – tie ir būtiskākie ieguvumi, ko atzīnīgi novērtē Sixt leasing klienti.

Kāpēc izvēlēties ilgtermiņa nomu:

  • Fiksēti ikmēneša maksājumi, kas ļauj plānot uzņēmuma finanšu plūsmu – visi auto uzturēšanas izdevumi iekļauti nomas maksā
  • Garantētas ērtības un serviss – visus ar auto saistītos jautājumus nodrošina Sixt leasing
  • Auto netiek iekļauts uzņēmuma bilancē, jo automobilis tiek nevis pirkts, bet nomāts
  • Iespēja saņemt vairumpircēja atlaides pat, ja lietošanā ir tikai 1 automašīna
  • Atvieglota grāmatvedība – saņemat vienu rēķinu mēnesī par visiem pakalpojumiem
  • Viens diennakts bezmaksas tālrunis visu jautājumu atrisināšanai.
  • Operatīvā līzinga termiņa beigās klientam ir arī iespēja automašīnu izpirkt (norādīt pircēju) par atlikušo vērtību, kas ir zināma jau slēdzot līgumu, vai atdot līzinga devējam un izvēlēties jaunu automašīnu.

Kāpēc izvēlēties Sixt Leasing pakalpojumus?

  • Sixt nodrošina jums vēlamās markas un modeļu automašīnas līzingu jeb ilgtermiņa nomu par izdevīgāko cenu

Aizpildiet zemāk esošo kontaktformu un saņemiet piedāvājumu! Viss, kas jums jāzina - kāda automašīna jums ir nepieciešama, kāds ir vēlamais automašīnas nobraukums gadā un uz cik ilgu laiku vēlaties ar to braukt (parasti 3-5 gadi). Mēs piedāvāsim pilnu pakalpojumu klāstu - apdrošināšanu (OCTA, KASKO), apkopes, remontdarbus, riepas, nodokļus un citus, iekļaujot fiksētā mēneša maksājumā.

Kas ir ilgtermiņa auto noma?

Ilgtermiņa auto noma jeb pilna servisa auto līzings ir līzinga veids, kad automašīna tiek nodota klientam lietošanā (nomā) uz noteiktu periodu (parasti 3-5 gadi). Šajā laikā klients maksā amortizācijas vērtību.

Ilgtermiņa auto nomas ietvaros kopā ar ikmēneša nomas maksājumu saņemsiet papildu pakalpojumus kā apdrošināšana, apkopes, nodokļi un citus. Visi pakalpojumi (links)

Nomas maksa ir nemainīga visā auto nomas termiņa laikā. Tā ir atkarīga no automašīnas iegādes vērtības un atlikušās vērtības operatīvā līzinga beigās, kā arī izvēlētajiem papildu pakalpojumiem.

Pilna servisa līzinga mēneša maksājums ir lielāks par finanšu un operatīvā līzinga maksājumiem, jo visi ar auto saistītie pakalpojumi ir iekļauti nomas maksā.

Līguma termiņa beigās klientam ir iespēja izvēlēties – atdot automašīnu un izvēlēties jaunu vietā; pagarināt līgumu un turpināt to lietot vai izpirkt par atlikušo vērtību.

Pilna servisa līzinga devējs nodrošina:

pilnu apdrošināšanu (OCTA un KASKO)
automašīnas reģistrēšanu CSDD
sedz ikgadējās transporta līdzekļa nodevas un tehniskās apskates izmaksas
veic automašīnas apkopes saskaņā ar ražotāja noteikumiem
nodrošina riepu iegādi un maiņu
sniedzam palīdzību uz ceļa 24 stundas diennaktī
... un citus pakalpojumus saskaņā ar klienta vēlmēm un vajadzībām.
Kā mēs spējam to nodrošināt?
Sixt ir lielākais auto pircējs Latvijā. Pateicoties tam, mums ir iespēja saņemt atlaides un īpašos nosacījumus kā pie auto dīleriem, tā pakalpojumu sniedzējiem visā Baltijā. Kļūstiet par Sixt leasing klientu un saņemiet vairumpircēja atlaides un priekšrocības sava autoparka uzturēšanai jau šodien!

Kādiem uzņēmumiem tas ir piemērots?
Pilna servisa operatīvais līzings ir piemērots uzņēmumiem, kuru lietošanā ir no 1 līdz pat 15??? automašīnām. Ja autoparkā ir vairāk kā 15 automašīnu, apskatiet piedāvājumu Autoparka vadība.

Jautājumi par auto līzingu vai autoparku vadību?
Zvaniet un uzziniet vairāk!
Pierakstīties jaunumiemSixt jaunumu saņemšana