Pilna servisa auto noma uzņēmumiem

Pilna servisa auto noma – tā ir gudra alternatīva auto pirkšanai

Izdevīga cena, serviss, drošība un diennakts palīdzība – tie ir būtiskākie ieguvumi, ko atzīnīgi novērtē Sixt Leasing klienti.
Saņemiet auto ilgtermiņa nomā un baudiet priekšrocības, ko tas sniedz, jau šodien!  

Uzņēmumam nepieciešams auto? Saņemiet auto līzingā no Sixt Leasing 

Pilna servisa auto nomas ietvaros jūsu izvēlētās automašīnas aprīkojam atbilstoši jūsu vajadzībām un iznomājam uz atrunātu nomas periodu (parasti 3-5 gadi) un nobraukumu. Nomas maksa ir nemainīga visā auto nomas termiņa laikā. Ja uzņēmumam ir auto un vēlaties to mainīt pret jaunu, atradīsim tam pircēju. 

Kādas ir pilna servisa auto nomas priekšrocības?

  • Fiksēti ikmēneša maksājumi, kas ļauj plānot uzņēmuma finanšu plūsmu – visi auto uzturēšanas izdevumi iekļauti nomas maksā
  • Garantētas ērtības un serviss – visus ar auto saistītos jautājumus nodrošina Sixt leasing 
  • Auto netiek iekļauts uzņēmuma bilancē, jo automobilis tiek nevis pirkts, bet nomāts
  • Iespēja saņemt vairumpircēja atlaides pat, ja lietošanā ir tikai 1 automašīna
  • Atvieglota grāmatvedība – saņemiet vienu rēķinu mēnesī par visiem pakalpojumiem
  • Viens diennakts bezmaksas tālrunis visu jautājumu atrisināšanai. 
  • Operatīvā līzinga termiņa beigās klientam ir arī iespēja automašīnu izpirkt (norādīt pircēju) par atlikušo vērtību, kas ir zināma jau slēdzot līgumu, vai atdot līzinga devējam un izvēlēties jaunu automašīnu.


Kas ir pilna servisa auto noma?

Pilna servisa auto noma jeb ilgtermiņa auto noma ir līzinga veids, kad automašīna tiek nodota klientam lietošanā (nomā) uz noteiktu periodu (parasti 3-5 gadi). Šajā laikā klients maksā amortizācijas vērtību. Pilna servisa līzinga ietvaros kopā ar ikmēneša nomas maksājumu, ir iespēja saņemt papildu pakalpojumus kā apdrošināšana, apkopes, nodokļi un citus.

Nomas maksa ir nemainīga visā auto nomas termiņa laikā. Tā ir atkarīga no automašīnas iegādes vērtības un atlikušās vērtības operatīvā līzinga beigās, kā arī izvēlētajiem papildu pakalpojumiem.

Pilna servisa līzinga mēneša maksājums ir lielāks par finanšu un operatīvā līzinga maksājumiem, jo visi ar auto saistītie pakalpojumi ir iekļauti nomas maksā.

Līguma termiņa beigās klientam ir iespēja izvēlēties – atdot automašīnu un izvēlēties jaunu vietā; pagarināt līgumu un turpināt to lietot vai izpirkt par atlikušo vērtību.

Kā mēs spējam to nodrošināt?

Sixt ir lielākais auto pircējs Latvijā. Pateicoties tam, mums ir iespēja saņemt atlaides un īpašos nosacījumus kā pie auto dīleriem, tā pakalpojumu sniedzējiem visā Baltijā. Kļūstiet par Sixt leasing klientu un saņemiet vairumpircēja atlaides un priekšrocības sava autoparka uzturēšanai jau šodien!

Kāpēc izvēlēties Sixt Leasing pakalpojumus?

Sixt nodrošina jums vēlamās markas un modeļu automašīnas nomu jeb pilna servisa operatīvo līzingu par izdevīgāko cenu.

Mums uzticas uzņēmumi Baltijā un visā pasaulē. 

Jautājumi par auto līzingu vai autoparku vadību?
Zvaniet un uzziniet vairāk!
Pierakstīties jaunumiemSixt jaunumu saņemšana